Hakkımızda

Hakkımızda

kurumsal

 

Elite Chemicals; tecrübeli, donanımlı, işini seven satış ekibi; kaliteli, saygın, güçlü tedarikçi zinciri ve özgün, yenilikçi, sürekli gelişen müşteri ağıyla Uluslararası standartlarda, stratejik büyüme hedefiyle yola çıkan kimyasal hammadde tedarikçisidir.

Müşterinin gelişiminin kendi büyümesiyle paralellik arz ettiğinin bilincinde olan Elite Chemicals , alternatif çözümler sunarak onların yerli ve uluslararası pazarlarda rekabetçi olmalarını desteklemekte ve ortak projeler geliştirmektedir.

Sürdürülebilir büyümenin eğitimli ve donanımlı kadrolar ile mümkün olduğu bakış açısına sahip firma, kişisel ve kurumsal kimliğin gelişimi adına her türlü eğitim faaliyetlerini desteklemekte ve Dünyadaki sektörel değişimleri takip ederek büyüme vizyonunu sürekli güncel ve canlı tutmaktadır.

Elite Chemicals,“İnsan ve Doğa’ya saygı”’ prensibini bütün iş süreçlerinin merkezine koyarak, daha yaşanabilir bir çevre ve adil bir dünya için çaba göstermekte ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı da Uluslararası standartlarda bir firma olma hedefinin bir parçası olarak görmektedir.